Kompaniya haqida ma'lumot
Aquabox kompaniyasi O‘zbekiston bozorida 2017 yildan beri mavjud. Bizning kompaniyamiz bilan butun O'zbekiston bo'ylab ko'plab odamlar suv sotish bo'yicha o'zlarining foydali bizneslarini boshladilar. Biz bilan pul ishlashni boshlang!
Kompaniyaning maqsadlari, qarashlari va intilishlari
- Bizning asosiy maqsadimiz – aholini sifatli, toza va arzon ichimlik suvi bilan ta’minlashdir.
- Biz o'z vaqtida texnik xizmat ko'rsatish va filtrlarni almashtirish jadvallariga qat'iy rioya qilish orqali qurilmalarimizni ish holatida ushlab turamiz.
Toza suv sog'lig'ingizga katta hissa qo'shadi
Bizning suvimiz filtratsiyaning 10 bosqichidan o'tadi, u mutlaqo toza, minerallarga boy va har bir inson uchun foydali elementlardir. Aquabox qurilmalari tufayli har kuni toza va xavfsiz suv ichishingizga ishonch hosil qiling.
Biz har bir kishi, hatto byudjetga ega bo'lsa ham, toza suv ichish imkoniyatiga ega bo'lishini xohlaymiz. Aqua Box’da biz har bir inson toza va xavfsiz suv ichishi mumkin bo‘lgan kelajakka sodiqmiz. Bu salomatlik va baxtning yaxshilanishiga olib keladi. Biz toza suv muammosini hal qilish va kelajak avlodlar uchun barqaror kelajakni ta'minlash bo'yicha global sa'y-harakatlarning bir qismi bo'lishga sodiqmiz.
Biz doimo mijozlarimizning o'sib borayotgan ehtiyojlarini qondirish uchun qurilmalarni yangilash va yaxshilashga intilamiz
Biz sifat, arzonlik va barqarorlik ustida qattiq ishlaymiz. Biz suvni tozalash va ichimlik suvi filtrlash yechimlarida eng yaxshi bo'lishga intilamiz. Mutaxassislarimiz sanoatda yangi standartlarni o'rnatish va odamlarning suvdan foydalanish va olish usullarini ijobiy o'zgartirishga intilishadi.
Tozalikning narxi, nima uchun xarajat oqlanadi
Bizning hamkorlarimiz doimiy passiv daromad keltiradigan tayyor biznesga ega bo'lishdi va ular biznesning boshqa yo'nalishlari bilan shug'ullanish imkoniyatiga ega bo'lishdi. 7 yil davomida sheriklarning hech biri afsuslanmadi. Loyihani qoplash muddati hozirda 9-15 oyni tashkil etadi. Yiliga kamida 60% rentabellik.